• Programma UIT (Schuif voor volledig beeld vanlinks naar naar rechts. <------------->)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 21-nov. 11:00VELO 2SVC'08 2Sportpark VELO
    za 21-nov. 12:00Quick Boys 6SVC'08 3Sportpark Nieuw Zuid
    za 21-nov. 11:00HDV 2SVC'08 4Sportpark Zuiderpark 2e gedeelte HDV
    za 21-nov. 12:30Sportclub Monster 10SVC'08 6Sportpark Polanen
    za 21-nov. 14:30RVC Celeritas 3SVC'08 8Sportpark Prinses Irene
    za 21-nov. 14:30TAC'90 35+1SVC'08 35+1Sportpark De Verlichting
    za 21-nov. 13:15Graaf W II VAC 35+1SVC'08 35+2Sportpark De Roggewoning
    za 21-nov. 14:45Stompwijk'92 JO19-1SVC'08 JO19-2Sportpark Meerhorst
    za 21-nov. 12:00Blauw-Zwart JO17-3SVC'08 JO17-3Sportpark Schulpwei
    za 21-nov. 09:00VVSB JO15-2SVC'08 JO15-2Sportpark De Boekhorst
    za 21-nov. 14:15DoCoS VR2SVC'08 VR2Sportpark Morskwartier
    za 21-nov. 10:00RKAVV MO17-3SVC'08 MO17-1Sportpark Kastelenring
    za 21-nov. 10:00Rijnsburgse Boys MO15-1SVC'08 MO15-1Sportpark Middelmors
    di 24-nov. 16:30Meerburg VR1SVC'08 VR2Sportpark Meerburg
    za 28-nov. 12:30Haagse Hout 2SVC'08 5Sportpark Vlamenburg
    za 28-nov. 14:30Sportclub Monster 9SVC'08 7Sportpark Polanen
    za 28-nov. 16:15ARC 35+1SVC'08 35+3Sportpark Zegersloot
    za 28-nov. 16:15Rijnsburgse Boys 35+1SVC'08 35+4Sportpark Middelmors
    za 28-nov. 14:00Duindorp sv 35+1SVC'08 35+6Sportpark Duindorp
    za 28-nov. 11:30Graaf W II VAC JO19-1SVC'08 JO19-1Sportpark De Roggewoning
    za 28-nov. 12:30Sportclub Monster JO17-1SVC'08 JO17-1Sportpark Polanen
    za 28-nov. 10:30Woubrugge JO17-1SVC'08 JO17-2Sportpark Bateweg Noord
    za 28-nov. 11:30FC Oegstgeest JO15-1SVC'08 JO15-1Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
    za 28-nov. 10:00Graaf W II VAC JO15-3SVC'08 JO15-3Sportpark De Roggewoning
    za 28-nov. 08:30HVV JO13-2SVC'08 JO13-1Sportpark De Diepput
    za 28-nov. 10:00SJZ JO13-1SVC'08 JO13-2Sportpark Haasbroek
    za 28-nov. 15:00Scheveningen VR1SVC'08 VR1Sportpark Houtrust
    za 28-nov. 08:30Quick Boys MO13-4SVC'08 MO13-1Sportpark Nieuw Zuid
    za 28-nov. 10:00Maasdijk MO13-1SVC'08 MO13-2Sportpark Maasdijk
    za 05-dec. 14:15LSVV 70 2SVC'08 3Sportpark Kikkerpolder
    za 05-dec. 08:30VCS 2SVC'08 4Sportpark Escamp 1 VCS
    za 05-dec. 13:00Berkel 3SVC'08 5Sportpark Het Hoge Land
    za 05-dec. 15:00Vitesse Delft 6SVC'08 6Sportpark Tanthof Zuid
    za 05-dec. 13:00RKAVV 4SVC'08 7Sportpark Kastelenring
    za 05-dec. 11:15DUNO 35+1SVC'08 35+1Sportpark Haagsche Dynamiek
    za 05-dec. 13:00SEV 35+1SVC'08 35+2Sportpark Kastelenring
    za 05-dec. 15:00Wippolder JO19-1SVC'08 JO19-1Sportpark Pauwmolen
    za 05-dec. 10:30Blauw-Zwart JO15-1SVC'08 JO15-1Sportpark Schulpwei
    za 05-dec. 10:00Vredenburch JO15-1SVC'08 JO15-2Sportpark Vredenburch
    za 05-dec. 08:30Forum Sport JO13-1SVC'08 JO13-1Sportpark 't Loo
    za 05-dec. 08:30HVV JO13-3SVC'08 JO13-2Sportpark De Diepput
    za 05-dec. 09:30Katwijk JO13-4SVC'08 JO13-3Sportpark De Krom
    za 05-dec. 10:00HPSV VR1SVC'08 VR1Sportpark HPSV
    za 05-dec. 14:15LSVV 70 VR2SVC'08 VR2Sportpark Kikkerpolder
    za 05-dec. 10:00SJC MO13-1SVC'08 MO13-1Sportpark SJC
    za 12-dec. 14:30DoCoSSVC'08Sportpark Morskwartier
    za 12-dec. 11:30Nootdorp 2SVC'08 2Sportpark 's-Gravenhout
    za 12-dec. 15:00RKAVV 7SVC'08 8Sportpark Kastelenring
    za 12-dec. 17:00Voorschoten`97 35+1SVC'08 35+3Sportpark Adegeest
    za 12-dec. 15:35Van Nispen 35+1SVC'08 35+4Sportpark De Zilk

    Programma Thuis