• Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldDetails
    za 14-nov. 11:45SVC'08 JO19-1Westlandia JO19-2veld 1
    za 14-nov. 13:15SVC'08 VR1RKAVV VR2veld 3
    za 14-nov. 11:00SVC'08 MO17-1DSVP MO17-3veld 3
    za 21-nov. 14:30SVC'08Vitesse Delftveld 1
    za 21-nov. 11:00VELO 2SVC'08 2veld 1
    za 21-nov. 12:00Quick Boys 6SVC'08 3veld 6
    za 21-nov. 11:00HDV 2SVC'08 4veld 1
    za 21-nov. 13:30SVC'08 5Ariston'80 3veld 3
    za 21-nov. 12:30Sportclub Monster 10SVC'08 6veld 4
    za 21-nov. 15:15SVC'08 7REMO 5veld 4
    za 21-nov. 14:30RVC Celeritas 3SVC'08 8veld 1
    za 21-nov. 14:30TAC'90 35+1SVC'08 35+1veld 3
    za 21-nov. 13:15Graaf W II VAC 35+1SVC'08 35+2veld 1
    za 21-nov. 16:15SVC'08 35+3fc Boshuizen 35+1veld 1
    za 21-nov. 15:15SVC'08 35+4TAC'90 35+4veld 3
    za 21-nov. 15:15SVC'08 35+5RCL 35+2veld 2
    za 21-nov. 11:45SVC'08 35+6KMD 35+2veld 3
    za 21-nov. 11:45SVC'08 JO19-1Wilhelmus JO19-1veld 1
    za 21-nov. 14:45Stompwijk'92 JO19-1SVC'08 JO19-2veld 1
    za 21-nov. 11:45SVC'08 JO17-1Graaf W II VAC JO17-1veld 2
    za 21-nov. 10:00SVC'08 JO17-2VVSB JO17-2veld 3
    za 21-nov. 12:00Blauw-Zwart JO17-3SVC'08 JO17-3veld 2
    za 21-nov. 10:00SVC'08 JO15-1Die Haghe JO15-2veld 1
    za 21-nov. 09:00VVSB JO15-2SVC'08 JO15-2veld 5
    za 21-nov. 11:15SVC'08 JO15-3SV Leidschenveen JO15-2veld 4
    za 21-nov. 10:00SVC'08 JO13-1SV Leidschenveen JO13-1veld 2
    za 21-nov. 08:30SVC'08 JO13-2Oliveo JO13-2veld 2
    za 21-nov. 13:30SVC'08 VR1DSVP VR3veld 2
    za 21-nov. 14:15DoCoS VR2SVC'08 VR2veld 3
    za 21-nov. 10:00RKAVV MO17-3SVC'08 MO17-1veld 6-RKAVV
    za 21-nov. 10:00Rijnsburgse Boys MO15-1SVC'08 MO15-1veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur)
    za 21-nov. 08:30SVC'08 MO13-1SJC MO13-2veld 1
    za 21-nov. 10:00SVC'08 MO13-2Concordia MO13-1veld 4
    di 24-nov. 16:30Meerburg VR1SVC'08 VR2Veld 2
    za 28-nov. 12:00SVC'08 2Werve, Te 2veld 1
    za 28-nov. 15:10SVC'08 3Sporting Leiden 3veld 3
    za 28-nov. 12:00SVC'08 4DWO 8veld 3
    za 28-nov. 12:30Haagse Hout 2SVC'08 5veld 1 licht
    za 28-nov. 13:30SVC'08 6Ariston'80 8veld 2
    za 28-nov. 14:30Sportclub Monster 9SVC'08 7veld 5
    za 28-nov. 15:15SVC'08 35+1Semper Altius 35+1veld 2
    za 28-nov. 12:00SVC'08 35+2Haagse Hout 35+1veld 4
    za 28-nov. 16:15ARC 35+1SVC'08 35+3veld 2
    za 28-nov. 16:15Rijnsburgse Boys 35+1SVC'08 35+4veld 2
    za 28-nov. 14:00Duindorp sv 35+1SVC'08 35+6veld 1
    za 28-nov. 11:30Graaf W II VAC JO19-1SVC'08 JO19-1veld 1
    za 28-nov. 13:45SVC'08 JO19-2SEV JO19-1veld 4
    za 28-nov. 12:30Sportclub Monster JO17-1SVC'08 JO17-1veld 1
    za 28-nov. 10:30Woubrugge JO17-1SVC'08 JO17-2veld 1
    za 28-nov. 10:00SVC'08 JO17-3FC Oegstgeest JO17-3veld 2
    za 28-nov. 11:30FC Oegstgeest JO15-1SVC'08 JO15-1veld 6
    za 28-nov. 13:45SVC'08 JO15-2VELO JO15-6veld 3
    za 28-nov. 10:00Graaf W II VAC JO15-3SVC'08 JO15-3veld 1
    za 28-nov. 08:30HVV JO13-2SVC'08 JO13-1veld 1
    za 28-nov. 10:00SJZ JO13-1SVC'08 JO13-2veld 2
    za 28-nov. 15:00Scheveningen VR1SVC'08 VR1veld 2
    za 28-nov. 13:45SVC'08 VR2Van Nispen VR1veld 1
    za 28-nov. 11:45SVC'08 MO17-1VUC MO17-1veld 2
    za 28-nov. 08:30SVC'08 MO15-1Blauw-Zwart MO15-1veld 1
    za 28-nov. 08:30Quick Boys MO13-4SVC'08 MO13-1veld 3
    za 28-nov. 10:00Maasdijk MO13-1SVC'08 MO13-2veld 4
    za 05-dec. 14:30SVC'08DSOveld 1
    za 05-dec. 12:00SVC'08 2GDA 2veld 1
    za 05-dec. 14:15LSVV 70 2SVC'08 3veld 3-UVS/LSVV70
    za 05-dec. 08:30VCS 2SVC'08 4veld 2
    za 05-dec. 13:00Berkel 3SVC'08 5veld 6-Berkel
    za 05-dec. 15:00Vitesse Delft 6SVC'08 6veld 6-Vitesse D/SEP
    za 05-dec. 11:25RKAVV 4SVC'08 7veld 5-RKAVV
    za 05-dec. 11:35SVC'08 8Honselersdijk 11veld 4
    za 05-dec. 11:15DUNO 35+1SVC'08 35+1veld 1